Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.

1. Przesyłka musi być zapakowana w odpowiednio wytrzymałe opakowanie i zabezpieczona , tak aby upuszczona z wysokości pasa kuriera nie uszkodziła sie.

2. Opakowanie zewnetrzne nie może uszkadzac innych paczek

3. Przesyłka musi być maksymalnie wypełniona przez zawartość, w przypadku niedoboru zawartości powinny być zastosowane wypełniacze aby uniemożliwić poruszanie sie przedmiotów w paczce.

4. Przesyłka nie może zawierać tytoniu, alkocholu, narkotyków, sterydów oraz wszystkich innych rzeczy niezgodnych z prawem.

5. Przewoźnik może dokonac kotroli zawartości przesyłka w celu sprawdzenia czy nie zawiera rzeczy zabronionych do przewozu

6. Przy podaniu przedmiotów wartościowych musza być one pokazane kurierowi oraz wpisane na liście przewozowym.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty szkalne, porcelanowe przysyłki z taka zawartościa musza byc odpowiednio zapakowane, zabezpeczone i opisane 

8. Nie ponisimy odpowiedzialnosci za SUROWE MIESO, w razie rozmrożenia lub zepsucia miesa może byc doliczona dodatkowa opłata za mycie auta.

9. W razie uszkodzenia przesyłki musi byc spisany z kurierem protokół szkody, w celu rozpatrzenia reklamacji musza byc paragony lub faktury na uszkodony towar. 


Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.