Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.

1. Przesyłka musi być zapakowana w odpowiednio wytrzymałe opakowanie i zabezpieczona , tak aby upuszczona z wysokości pasa kuriera nie uszkodziła sie.

2. Opakowanie zewnetrzne nie może uszkadzac innych paczek

3. Przesyłka musi być maksymalnie wypełniona przez zawartość, w przypadku niedoboru zawartości powinny być zastosowane wypełniacze aby uniemożliwić poruszanie sie przedmiotów w paczce.

4. Przesyłka nie może zawierać tytoniu, alkocholu, narkotyków, sterydów oraz wszystkich innych rzeczy niezgodnych z prawem.

5. Przewoźnik może dokonac kotroli zawartości przesyłka w celu sprawdzenia czy nie zawiera rzeczy zabronionych do przewozu, oraz jesli sie takie znajda ma prawo do ich usuniecia i zniszczenia 

6. Przy podaniu przedmiotów wartościowych musza być one pokazane kurierowi oraz wpisane na liście przewozowym.

7. Nie ponosimy odpowiedzialności za produkty szkalne, porcelanowe przysyłki z taka zawartościa musza byc odpowiednio zapakowane, zabezpeczone i opisane 

8. Nie ponisimy odpowiedzialnosci za SUROWE MIESO, w razie rozmrożenia lub zepsucia miesa może byc doliczona dodatkowa opłata za mycie auta.

9. W razie uszkodzenia przesyłki musi byc spisany z kurierem protokół szkody, w celu rozpatrzenia reklamacji musza byc paragony lub faktury na uszkodony towar. 


Przewozy Polska - Anglia. Express Przewozy.